ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Modulit Sistem Detay

Modulit 10 eco paneller özellikle tavan, bölme duvar gibi güneş ışığına maruz kalmayan her türlü dekorasyon amaçlı uygulamalarda kullanılır.

Modulit 10 XL paneller bir veya iki yüzü UV koruyucu tabaka ile kaplanmış moduler paneller,çatı ve dış cephelerde bant pencere uygulamalarında kullanılır.

Modulit 520 HC paneller petek duvar yapısı sayesiyle yüksek ısı yalıtımı yanısıra daha yüksek düşey açıkların geçilmesini sağlar.

Modulit 40 XL çok duvarlı ve her iki yüzü UV koruyucu ile kaplanmış moduler polikarbonat paneller, büyük açıklıklara sahip düşey veya eğimli çatı veya cephe uygulamalarda kullanılır. Açıklıkların arasına yerleştirilen Klipsler sayesinde sabitlenen Polikarbonat Paneller, rüzgar ve diğer yüklere karşı kesintisiz uygulanır.

Modulit 700 LL Polikarbonat paneller, 40 mm kalınlığında, 700 mm genişliğinde çok duvarlı yapısı ve klips sistemi ile daha geniş ve yüksek açıkların kaplanmasında güvenle kullanılır. MODULİT Polikarbonat Paneller arasında en yüksek ısı yalıtımına sahiptir.