ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
uzay kafes

Profesyonel Uzay Çatı Kafes Sistemleri

Günümüzde oldukça yoğun şekilde değerlendirilen ve birçok farklı alanda kullanım gösteren uzay kafes sistemleri, üstelik kullanım noktasında her geçen gün daha fazla artış göstermeye devam ediyor. Uçak hangarları, fabrika ya da depo alanları ile birlikte terminal binaları ve oto garaj noktalarının yanı sıra, benzinlik istasyonu sundurmaları gibi yerlerde yoğun şekilde değerlendirmektedir. Ayrıca süpermarket ve hipermarket ile alışveriş merkezlerinde de sağlam bir yapı oluşturmaktadır.

Özellikle geniş alanlar açısından stadyum ve Kapalı tribün çatıları ile birlikte sinema ya da tiyatro gibi alanlarda hem esnek bir yapı oluşturuyor hem de oldukça dayanıklı bir güvenlik sağlıyor. Aynı zamanda görsel açıdan da şık bir izlenim ortaya çıkaran bu sistem, bu kaliteli firma bünyesinde güven içerisinde ve tamamen kaliteli malzeme yapısında gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda tamamen kafesli bir tasarım altında farklı görünümler eşliğinde üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı, bütün farklı alanlar konusunda üstün bir proje imkanı sağlıyor. Tabii bu da yanında estetik bir görseli de özel olarak sunuyor.

Profesyonel hizmet çatısı altında uzay çatı kafes sistemleri

Diğer bütün farklı klasik ve konveksiyonel yapılara göre daha hafif ve rijit bir özellik tanıyan uzay çatı sistemleri, aynı zamanda destek bir yapıya sahip olduğundan dolayı bütün farklı hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sunmaktadır. Aynı zamanda İmalat ve montaj işlemlerinde çok daha kısa bir sürede gerçekleşmesi, hem iş sahibine hem de müteahhit konusunda özel bir kolaylık sağlamaktadır. Özellikle fabrika alanlarında tamamen prefabrik bir şekilde tasarımı gerçekleştirildiğinden dolayı, montajın gerçekleştirileceği alanlarda herhangi bir elektrik harcamasını önler, ayrıca birçok farklı alanda özel bir tasarruf sağlamak şansı verir.

Sınırsız bir hayal gücü kapsamında tamamen farklı şekillerde tasarımları gerçekleştirildiğinden dolayı, mimari yapıların şeklinde ve geometrisinde bağlı olarak özel bir imkan tanımaktadır. Piramit ya da tonoz ve kubbe gibi daha birçok değişik seçenek kapsamındaki şekiller sayesinde mekanları apayrı bir estetik görünüm katma şansın da yanında getirmektedir. Bütün bu özellikleri kapsamında tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında özel olarak üretimleri gerçekleştirilen bu çatı sistemlerini, firma bünyesinde çok uygun fiyatlar kapsamında elde edebilir ve güven içerisinde montajını gerçekleştirilmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Uygun maliyetlerle üretimleri gerçekleştirilen uzay çatı sistemleri

Statik olarak ele alındığı zaman birçok farklı yapıya göre daha hafif bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı, aynı zamanda dayanıklı yapısı kapsamında alt sistemlerde de kendisini göstererek maliyetlerin düşmesine olarak tanımaktadır. Aynı zamanda basınç ve çekmeye karşı çelik bir yapı altında üretimleri gerçekleştirilir. Geleneksel yapı sistemlerine göre daha esnek bir yapı kapsamında belli noktalara özel olarak tasarım gerçekleştirilmesiyle, fazla malzeme kullanmaya gerek olmadan çok daha uygun fiyatlar kapsamında uygulanabilmektedir.

Diğer yandan sabit ve hareketli yüklerin zemine iletilmesi ile birlikte temel sistemler çerçevesinde hafif bir tasarımı olması, daha az bir taşıma özelliği kapsamında ölçü olarak ebatları daha küçük olmaktadır. Bu da doğal olarak yapım sürecini daha kısa bir zamana çekerken, ayrıca çok uygun maliyetler çerçevesinde hazırlanmasına fırsat tanımaktadır. Birçok farklı endüstriyel alanlarda ve fabrika noktalarında da büyük bir öneme sahip olan bu çatı sistemleri, firma kapsamında kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmak sureti ile özel olarak sunulmaktadır.

Genel çerçevede güven içerisinde tamamen estetik bir şıklık görsel izlenim de katan bu çatı sistemler, akla gelebilecek birçok değişik alan çerçevesinde özel bir olanak sunuyor. Kaliteli bir destek için hemen firma çerçevesi kapsamında site üzerinden iletişim kurabilirsiniz.