ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

SKL Sistem

ASSAN R3 SANDVİÇ PANELLER İÇİN

• Fabrikanız İçin Doğal Aydınlatma Konforu

Ülke ekonomisi ve üretim maliyeti açısından; enerjide tasarruf, üretimde kalite ve çalışanın konforu için aydınlatmada gün ışığından yararlanmak oldukça önemlidir.

Sanayi yapılarında gün ışığıyla aydınlanmanın avantajları;

* Çalışma hızının artması,
* Hatalı üretimin azalması,
* Malzeme ve enerji israfının azalması,
* İş hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi
* Kalifiye elemanın veriminin artması,
* Randımanın ve kalitenin yükselmesi,

• SKL 30 BİNİLİ SİSTEM (10 yıl garanti)

• Sandviç Paneller İçin Polikarbonat Paneller

SKL Sistem, sandviç panel ile kaplanan düz çatılarda ışıklık alanları oluşturmak için üretilmiştir. SKL Sistem, çatı eğiminin tüm uzunluğu boyunca polikarbonat ve metal levhaların farklı genleşmesini karşılayan her çeşit çatı sandviç paneli için tek doğru üründür. Her değişik çatı sandviç paneli için üretilmiş montaj birleşim detayı, hiçbir su etkisine maruz kalmadan hızlı,kolay ve güvenli bağlantıyı mümkün kılar. SKL Sistem ile rüzgar, su ve ısı kaybı problemlerinize ışık saçarız. Yüksek termal yalıtım, UV koruma ve dayanıklılık sayesinde arzuladığınız ışığa güvenli ve en iyi kalite/fiyat oranında SKL Sistem ile kavuşun.

Endüstriyel yapılarda, ısı izolasyonlu çatı kaplama malzemeleri ile birlikte aydınlatma amaçlı olarak kullanılabilir. Yüksek ısı yalıtımı ve yüksek ışık geçirgenliği sebebiyle, alternatifsiz bir ısı izolasyon ve aydınlatma malzemesidir. Malzemenin 3 gözlü olmasının bu gözlerde hapis olmasını sağlar ve ısı izolasyonlu malzemeler ile eşdeğer izolasyon sağlanmış olur. Böylelikle çatıda ısı köprüsü oluşmasına izin vermez.